Kursy indywidualne online

Indywidualne kursy hiszpańskiego online, to:

 • Materiały szyte na miarę
 • Wszystkie poziomy zaawansowania
 • Bezpłatne ćwiczenia i zadania

Co zyskasz?

Otrzymasz narzędzia do komunikowania się w rzeczywistych sytuacjach życiowych z prawdziwymi ludźmi.

 • Jola Maguire
  Maria is a lovely person and an inspiring teacher, who speaks a few languages herself.
  I had individual classes with Maria that helped me consolidate my previous knowledge and also to make progress and deepen my understanding of grammar and practical use of the language.
  Maria uses her own materials in the form of presentation during the class which is tailored to student's requirements. The materials are very professional, interesting and entertaining. I enjoyed the classes a lot and and felt that I got great benefit from our work. I sincerely recommend it! Muchas gracias, Maria! 🙂
  Jola Maguire
 • Uczę się języka hiszpańskiego przez wiele lat, z początku traktowałem to jako hobby, następnie jako narzędzie w trakcie podróży. Na zajęcia z Marią zapisałem się w 2018 roku po moich przygodach z trzema poprzednimi prywatnymi nauczycielami. Moje doświadczenia na zajęciach opisał bym jako świetne. Niesamowity kontakt z Marią (o tym, że mówi po polsku i jak dobrze mówi po polsku dowiedziałem się po ponad roku), bogate materiały do nauki, teksty, zadania, obrazki, wideo, dialogi itp. Wszystko przygotowane pod ucznia. Subjuntivo z którym borykałem się od zawsze, nareszcie zaczęło nabierać sensu a ja zacząłem go używać w konwersacjach. Zajęcia z Marią były pierwszym razem gdy spróbowałem zajęć online i bardzo mi się spodobały, komfort pracy niesamowity. Maria jest osobą bardzo komunikatywną i otwartą, zadaje dodatkowe pytania i identyfikuje problemy z jakimi się borykałem dostosowując zajęcia do tego co mi sprawiało największe problemy. Ze szczerym sercem polecam każdemu zajęcia z Marią.
  Michał Wójcik

Zacznij uczyć się hiszpańskiego tam, gdzie jesteś.

Wszystkie poziomy zaawansowania A1, A2, B1, B2, C1

Chcesz uczyć sie hiszpańskiego od podstaw?

Chcesz polepszyć swój poziom?

Chcesz przejść na kolejny poziom zaawansowania?

Celem tych zajęć jest dać Ci narzędzia do komunikowania się w rzeczywistych sytuacjach życiowych z prawdziwymi ludźmi.

Prowadzę zajęcia wg Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Zajęcia pomogą Ci posługiwać się językiem hiszpańskim w sytuacjach codziennych. Od pierwszego dnia prowadzę zajęcia w języku hiszpańskim. Od pierwszego dnia mówimy po hiszpańsku. Razem odkrywamy, że rozumiemy dużo więcej niż nam się wydaje. Te zajęcia są dla Ciebie, jeżeli:

nie masz czasu na dojazdy

potrzebujesz zajęcia dopasowane do Twoich potrzeb

chcesz wygodną, skuteczną i spersonalizowaną metodę

Jak się zapisać?

.

Aby zapisać się na kurs indywidualny, wystarczy zapisać się na lekcję próbną. Na tej lekcji sprawdzę twój poziom hiszpańskiego na podstawie testu plasującego oraz porozmawiamy o Twoich potrzebach i celach językowych. Poza tym zobaczysz, jak wygląda lekcja online i zapoznasz się z moją metodologią.

Gotowy/gotowa?

.

Ile to kosztuje?

Wszystkie lekcje są opłacane z góry. Opłatę za kurs można zrobić na dole tej strony, wybierając pakiet zajęć, który najbardziej Tobie odpowiada. Można wybrać pakiet 5 - lekcyjny albo 10-lekcyjny.

5 lekcji

110 PLN/ 60 min

 • 5 spotkań
 • Zajęcia po 60 minut
 • Ciekawe i dopasowane materiały
 • Do zapłaty: 550 zł
  • This is the 1st item
  • This is the 2nd item

10 lekcji

110 pln/ 60 min

 • 10 spotkań
 • Zajęcia po 60 minut
 • Ciekawe i dopasowane materiały
 • Do zapłaty: 1100 zł

Co zawiera kurs?

.

Masz pytania?

Jeżeli masz pytania dotyczące kursu indywidualnego, napisz do mnie: mariavicentev@gmail.com. Odpowiem na twoje pytania. Wolisz rozmawiać? Zadzwoń. tel. 694 767 982.

Sprawy techniczne

Program zoom /https://www.zoom.us/ Gmail-poczta elektroniczna. Webcam, czyli kamerka do komputera (też dobrze działa kamera na laptopach). Słuchawki. Komputer.