Kontakt

Napisz do mnie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Maria Vicente Vicente Spanish Con Maria, ul. Włóczków 10/11, 30-103 Kraków, NIP: 6793002674 w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia, zgodnie z zasadami przetwarzania danych osobowych opisanymi w Polityce prywatności.

  Poniżej znajdziesz krótkie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Jeżeli chcesz zapytać o coś innego, serdecznie zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego.

  FAQ = Frequently Asked Questions

  Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

  1Jak wygląda lekcja hiszpańskiego online?
  Przede wszystkim wybierz swoje ulubione miejsce w domu, w biurze albo na hamaku. Pietnaście minut przed zajęciami dostaniesz ode mnie materiał z treścią dziesiejszej lekcji (ćwiczenia, teksty, wideo, audio). Na każdej lekcji będę kłaść nacisk na mówienie i na słownictwo, aby ćwiczyć to, co przerabiamy. Po zajęciach dostaniesz pracę domową, którą będziesz mógł/a zrobić samodzielnie i utrwalić wiedzę.
  2Jak mogę zacząć?
  Możesz sprawdzić swój poziom hiszpańskiego, wypełniając ten test i zapisując się na darmową lekcję próbną. Na podstawie tej lekcji przekonasz się, czy moja oferta jest dla Ciebie odpowiednia. Jeśli się zdecydujesz, to ustalimy kierunek dalszej pracy, dostosowany do Twoich potrzeb (praca, egzaminy, cele turystyczne, doszkolenie języka) oraz uzgodnimy terminy zajęć.
  3Jak mogę zapłacić za lekcje?
  Płatność z góry przez PayPal lub przelewem. Możesz wybrać jeden z trzech pakietów: 5-godzinny, 10-godzinny i 15-godzinny. Im większy pakiet wybierzesz, tym mniej zapłacisz za 1 lekcję. Sprawdź oferty i cennik.
  4Ile mam czasu na wykorzystanie pakietu?
  Zalecam co najmniej 1 lekcję w tygodniu. Maksymalny okres wykorzystania pakietu: 5-lekcyjnego to 2 miesiące, 10-lekcyjnego to 4 miesiące, 15-lekcyjnego to 6 miesięcy.
  5Jak odwołać lekcję, jeśli nie mogę w niej uczestniczyć?
  Jeżeli nie będziesz mógł uczestniczyć w lekcji, zawiadom mnie o tym 24 godziny wcześniej i wtedy ustalimy inny termin. Jeśli tego nie zrobisz, to lekcja niestety przepadnie. Doceniam bardzo Twój czas i swój też 🙂 .
  6Przepadła mi lekcją z powodu problemów technicznych. Co teraz?
  Internet nie jest doskonały i programy też nie. Czasami mogą się pojawić problemy techniczne, gorsze połączenie, kamera nam nie zadziała lub skype albo inny program odmówi współpracy. W takich przypadkach uzgonimy inny termin lekcji, więc nie martw się, że problemy techniczne będą dla nas przeszkodą.