FAQ i formularz kontaktowy

Jak wygląda lekcja hiszpańskiego online?

Przede wszystkim wybierz swoje ulubione miejsce w domu, w biurze albo na hamaku.

Pietnaście minut przed zajęciami dostaniesz ode mnie materiał z treścią dziesiejszej lekcji (ćwiczenia, teksty, wideo, audio).

Na każdej lekcji będę kłaść nacisk na mówienie i na słownictwo, aby ćwiczyć to, co przerabiamy. Po zajęciach dostaniesz pracę domową, którą będziesz mógł/a zrobić samodzielnie i utrwalić wiedzę.

 

 

Jak mogę zacząć?

Możesz sprawdzić swój poziom hiszpańskiego, wypełniając ten test i zapisując się na darmową lekcję próbną. Na podstawie tej lekcji przekonasz się, czy moja oferta jest dla Ciebie odpowiednia. Jeśli się zdecydujesz, to ustalimy kierunek dalszej pracy, dostosowany do Twoich potrzeb (praca, egzaminy, cele turystyczne, doszkolenie języka) oraz uzgodnimy terminy zajęć.

 

Jak mogę zapłacić za lekcje?

Płatność z góry przez PayPal  lub przelewem. Możesz wybrać jeden z trzech pakietów: 5-godzinny, 10-godzinny i 15-godzinny.

Im większy pakiet wybierzesz, tym mniej zapłacisz za 1 lekcję. Sprawdź oferty i cennik.

 

Ile mam czasu na wykorzystanie pakietu?

Zalecam co najmniej 1 lekcję w tygodniu. Maksymalny okres wykorzystania pakietu:

5-lekcyjnego to 2 miesiące,

10-lekcyjnego to 4 miesiące,

15-lekcyjnego to 6 miesięcy.

Jak odwołać lekcję, jeśli nie mogę w niej uczestniczyć?

Jeżeli nie będziesz mógł uczestniczyć w lekcji, zawiadom mnie o tym 24 godziny wcześniej i wtedy ustalimy inny termin. Jeśli tego nie zrobisz, to lekcja niestety przepadnie. Doceniam bardzo Twój czas i swój też 🙂 .

Przepadła mi lekcją z powodu problemów technicznych. Co teraz?

Internet nie jest doskonały i programy też nie. Czasami mogą się pojawić problemy techniczne, gorsze połączenie, kamera nam nie zadziała lub skype albo inny program odmówi współpracy. W takich przypadkach uzgonimy inny termin lekcji, więc nie martw się, że problemy techniczne będą dla nas przeszkodą.

Zapraszam na zajęcia online. Skontaktuj się ze mną.

6 + 4 =