Testimonials

Chica Quiambao


I have always hesitated to take online classes, purely from being comfortable with face-to-face lessons and traditional techniques. However, my work and personal schedule and location required me to explore alternative means of learning. Luckily I came across María's course offering and have since been enjoying online classes. Technology has really presented an effective way to facilitate and participate in classes. More than this, the professor is key to making online classes a success - and María makes the difference. She is a true professional, conducts the classes efficiently, is very flexible and more importantly, offers engaging topics that make learning spanish fun! I highly recommend the online courses offered by María to anyone who wishes to learn spanish from the comfort of their living room.

Agnieszka i Janek


Uczę się hiszpańskiego z moim synem. Chcę, żeby rozumiał ten język i kulturę. Moja nauka to towarzyszenie w jego nauce i motywowanie go do wspólnej pracy. Osiągamy cele razem. Krok po kroku. Lekcje Con Maria dają nam nie tylko możliwość poznawania języka i jego praktyki ale odbywają sie w środowisku najbardziej przyjaznym dla ucznia. Mamy pełen komfort: nie tracimy czasu na dojazdy, uczymy się w tempie, które jest dla nas najbardziej odpowiednie, poznajemy zagadnienia dla nas najciekawsze. Każda lekcja jest dla nas indywidualnie przygotowana, a studiowanie online i praca indywidualna z Marią wymagają znacznie więcej zaangażowania, niż lekcje grupowe. Takie lekcje online są ciekawsze i przynoszą znacznie więcej efektów. Nigdy nie osiągnęlibyśmy tak wiele, gdyby nie regularna praca "Con Maria" - dla nas to najlepszy sposób na naukę. Taka lekcja zmusza do intensywnej pracy. Ale paradoksalnie daje też odprężenie i satysfakcję. Nie chcę już inaczej uczyć się hiszpańskiego. Dla nas to najlepszy sposób. i najlepsza inwestycja w naukę języków.

Tomasz Bobula


Moje pierwsze doświadczenia z nauką języka hiszpańskiego przez Internet nie były najlepsze. Słaba jakość materiałów jak również brak przygotowania dydaktycznego nauczycieli skutecznie mnie do tej formy nauki zniechęciły. Nie wystarczy mówić w danym języku aby móc go skutecznie nauczać. Byłem przekonany, iż nie ma lepszej metody niż zajęcia stacjonarne. Aż do momentu kiedy poznałem Marie. To zupełnie inna liga. Doskonale przygotowane materiały i tematy z wielu dziedzin życia. Ciekawe dyskusje i wymagające ćwiczenia. Mnóstwo energii i pasji a przy tym duża sprawność w obsłudze mediów cyfrowych co ma ogromne znaczenie przy tej metodzie nauki. Słowem nauczycielka z wielką pasją, łatwością przekazywania wiedzy i ... poczuciem humoru. Gorąco polecam !

A. Chełstowska


Odkryłam, że nauka hiszpańskiego jest moją pasją w czasie pobytu w Hiszpanii w ramach programu wymiany studentów. Chciałabym również bez problemów porozumiewać się ze znajomymi z Ameryki Południowej. Widzę same korzyści z lekcji prowadzonych online. Przede wszystkim jest to bardzo wygodne. Z lekcji można korzystać nawet w późnych godzinach i nie ma kłopotliwych dojazdów dla obu stron. Nauka języka przy użyciu multimediów jest również o wiele ciekawsza niż w formie książki. Lekcje są prowadzone bardzo profesjonalnie przy użyciu programów ułatwiających naukę języka w formie online. Dużym plusem jest to, że od początku jest kontakt z żywym językiem, jednocześnie lektor posiada wiedzę i umiejętność wytłumaczenia zagadnień gramatycznych po polsku. Lekcje prowadzone są w formie bezstresowej i w miłej atmosferze, jednocześnie lektorka potrafi zmotywować do nauki;). Tematy lekcji przygotowanych przez lektora są ciekawe i oryginalne. Myślę, że sposób nauczania również jest ponadstandardowy;). Cenię nasze lekcje przede wszystkim za 100 % zaangażowanie, rzetelność i kreatywność.

Helena


Я очень довольна занятиями с Марией, она настоящий профессионал и что не мало важно носитель языка! Она доступно объясняла нюансы грамматики, фонетики и перевода. Имея такого преподавателя, мне не составило труда преодолеть барьер в разговорной речи , так как Мария знает много языков, в том числе и русский. Занятия всегда проходили в непринужденной и дружеской атмосфере, не только по книжкам, но и с использование дополнительного материала. Я очень рада, что занималась именно с Марией. Всем советую, такого преподавателя очень трудно найти!

Magda Zygmunt

Doktorantka


Polecam lekcje z Maríą wszystkim zainteresowanym językiem hiszpańskim! María dba o to, by zajęcia były ciekawe i urozmaicone, wybiera atrakcyjne tematy do rozmów i adekwatne ćwiczenia. Krótko mówiąc lekcje są świetnie przygotowane i przemyślane. Widać, że María ma doświadczenie dydaktyczne, a przede wszystkim uczenia sprawia jej przyjemność i nie sposób się z nią nudzić.

Bartosz Domagała

www.travelme.pl


„Hiszpański szyty na miarę” Tak w kilku słowach można określić lekcje i poziom nauczania Marii. Poznaliśmy się jeszcze w Instytucie Cervantesa, gdzie zaczynałem swoją przygodę z hiszpańskim. Od razu poczułem, że Maria to osoba, która angażuje się w 100% w to co robi i nie odgrzewa schematów:) Kreatywność, fantazja i umiejętność oceny potrzeb ucznia – to jej największe zalety! Obecnie spotykamy się raz w tygodniu na godzinną lekcję – to niewiele, ale zawsze jestem mile zaskoczony jej świeżymi pomysłami. Na co dzień projektuję podróże szyte na miarę i hiszpański z Marią również taki jest;) Recomiendo!

Rafał Kaciński

www.amplusfoods.com


Zajęcia prowadzone przez Marysię są interesujące i skuteczne. Lekcje są przemyślane i oparte na dużej dbałości o szczegóły. Gorąco polecam jeśli ktoś chciałby połączyć efektywną naukę z miłą atmosferą.